Jakub Kołoczek

Redaktor Naczelny

Uzależniony od działania i aktywnej pracy, która przynosi efekty. Próbuje ogarnąć wszystko, poza swoim życiem. Kocha NIE spać, tylko dlatego że spanie jest mało kreatywne i nie można wtedy robić nic ciekawego. Marzyciel! Pochłaniacz seriali i żelek. Zakochany w artystkach, aktorkach i dziewczynach o barwnej osobowości. Dostarczanie najlepszej muzyki i wrażeń to jego priorytet. No i zawsze i wszędzie się uśmiecha!

Jonasz Kubik

Zastępca Redaktora Naczelnego, Szef Redakcji Programowej

Standardowo człowiek w większości składa się z wody. Jednak w jego przypadku jest inaczej, bo największą część organizmu stanowi muzyka i radio, które towarzyszą mu od kiedy pamięta. Nawiązanie do anatomii nie jest tu przypadkowe, bo to student Inżynierii Biomedycznej na AGH. Jednak studia to nie wszystko, a RADIO17 to dla niego przede wszystkim furtka do realizacji pasji i zwiedzania muzycznego świata w którym nie ma granic.

Konrad Tolak

Szef Działu Technicznego

Zainteresowany nowymi technologiami i ich wpływem na codzienne życie. Uzależniony od nowinek technicznych i gadżetów. Odpowiada za funkcjonowanie radia w sferze technicznej, jeśli coś nie działa, to na pewno jego wina!

Bartosz Balcer

Zastępca Szefa Działu Technicznego

W radio kojarzony z polskim biegunem zimna. Realizator, akustyk i barman. Wielbiciel muzyki wszelakiej, ciągle poszukuje nowych brzmień, a także uwielbia spędzanie czasu w studio. Student Mechaniki i Budowy Maszyn, wieczorami zajęty produkcją wszelakich dźwięków. Nie boi się nowych wyzwań, podejmuje zdecydowaną większość, a często narzuca sobie własne. Fan sprzętu audio, najchętniej wykupiłby cały sklep muzyczny.

Maciej Górczak

Szef Redakcji Muzycznej

Ekstrawertyk kochający ciężkie brzmienia, poszukiwacz przygód i nieprzetartych dotąd ścieżek. Krytyczny obserwator rzeczywistości, który dzień w dzień wstaje prawą nogą. Aktywny student AGH - najpewniej przyszły wiertnik naftowy. Zarówno smakosz jak i kucharz w amatorskim wydaniu. Uważa, że najciekawsze koncerty grają te zespoły, których jeszcze nie słyszał.

Dominika Matusiak

Zastępca Szefa Działu Promocji

Niezrównoważona matematyczka z dużym dystansem, zwłaszcza do siebie. Wbrew pozorom, ma życie i uczy się brać z niego pełnymi garściami. Urodziła się z metronomem w głowie, co sprawia, że na rytm jest bardzo wyczulona, a za deptanie po palcach podczas tańca jest w stanie zabić. Lubi śpiewać, uwielbia rock`n`rolla i kocha kawę. Uważa, że normalność zabija kreatywność, dlatego normalną tylko udaje.