Jakub Kołoczek

Redaktor Naczelny

Uzależniony od działania i aktywnej pracy, która przynosi efekty. Próbuje ogarnąć wszystko, poza swoim życiem. Kocha NIE spać, tylko dlatego że spanie jest mało kreatywne i nie można wtedy robić nic ciekawego. Marzyciel! Pochłaniacz seriali i żelek. Zakochany w artystkach, aktorkach i dziewczynach o barwnej osobowości. Dostarczanie najlepszej muzyki i wrażeń to jego priorytet. No i zawsze i wszędzie się uśmiecha!

Jonasz Kubik

Zastępca Redaktora Naczelnego, Szef Redakcji Programowej

Standardowo człowiek w większości składa się z wody. Jednak w jego przypadku jest inaczej, bo największą część organizmu stanowi muzyka i radio, które towarzyszą mu od kiedy pamięta. Nawiązanie do anatomii nie jest tu przypadkowe, bo to student Inżynierii Biomedycznej na AGH. Jednak studia to nie wszystko, a RADIO17 to dla niego przede wszystkim furtka do realizacji pasji i zwiedzania muzycznego świata w którym nie ma granic.

Konrad Tolak

Szef Działu Technicznego

Zainteresowany nowymi technologiami i ich wpływem na codzienne życie. Uzależniony od nowinek technicznych i gadżetów. Odpowiada za funkcjonowanie radia w sferze technicznej, jeśli coś nie działa, to na pewno jego wina!

Bartosz Balcer

Zastępca Szefa Działu Technicznego

W radio kojarzony z polskim biegunem zimna. Realizator, akustyk i barman. Wielbiciel muzyki wszelakiej, ciągle poszukuje nowych brzmień, a także uwielbia spędzanie czasu w studio. Student Mechaniki i Budowy Maszyn, wieczorami zajęty produkcją wszelakich dźwięków. Nie boi się nowych wyzwań, podejmuje zdecydowaną większość, a często narzuca sobie własne. Fan sprzętu audio, najchętniej wykupiłby cały sklep muzyczny.

Barbara Skrodzka

Szef Redakcji Muzycznej

To poszukiwacz. A czego szuka? Ciekawych zespołów, których da się słuchać. Na  jej szczęście, albo nieszczęście, wszystko co wpadnie jej w ucho, okazuje się pochodzenia Brytyjskiego. Kocha alternatywę, rock'n'roll oraz to, co jeszcze nieodkryte. No i oczywiście UK! Uwielbia Depeche Mode, Arctic Monkeys i Muse, zaś w wolnych chwilach poświęca się swoim pasjom, których jest zbyt dużo, żeby je tu wymieniać.

Maciej Górczak

Zastępca Szefa Redakcji Muzycznej

Ekstrawertyk kochający ciężkie brzmienia, poszukiwacz przygód i nieprzetartych dotąd ścieżek. Krytyczny obserwator rzeczywistości, który dzień w dzień wstaje prawą nogą. Aktywny student AGH - najpewniej przyszły wiertnik naftowy. Zarówno smakosz jak i kucharz w amatorskim wydaniu. Uważa, że najciekawsze koncerty grają te zespoły, których jeszcze nie słyszał.

Michał Dziedzic

Szef Działu Promocji

Jego życie uległo diametralnej zmianie, odkąd dowiedział się, że wydry śpią, trzymając się za łapki. Od tamtej pory przestał grać w Tibię, sprzedał plejstejszyn, odinstalował LoL'a, ściął włosy i zajął się zbieraniem odznak Pokémon do CV. Obecnie zgłębia arkana public relations oraz rozwija się jako poeta naszych czasów. W podstawówce nie przeczytał "Balladyny" i "W pustyni i w puszczy". Marzy o nauczeniu się języka gruzińskiego oraz o tym, by Polska wreszcie zbudowała Gwiazdę Śmierci. Lubi lody o smaku Kinder Country, Netflixa i mleko z kawą (tzw. mała biała).

Dominika Matusiak

Zastępca Szefa Działu Promocji

Niezrównoważona matematyczka z dużym dystansem, zwłaszcza do siebie. Wbrew pozorom, ma życie i uczy się brać z niego pełnymi garściami. Urodziła się z metronomem w głowie, co sprawia, że na rytm jest bardzo wyczulona, a za deptanie po palcach podczas tańca jest w stanie zabić. Lubi śpiewać, uwielbia rock`n`rolla i kocha kawę. Uważa, że normalność zabija kreatywność, dlatego normalną tylko udaje.