Marta Włodarczyk

Mały człowieczek, aspirujący do bycia social media ninją. Lubi zmieniać zdanie, czytać randomowe artykuły na Wikipedii i głośno się śmiać. Kocha ludzi, psy i dobre jedzenie (to mniej dobre w sumie też). Nie lubi przebywać w samotności, ale jak już musi to spędza ten czas na szukaniu contentu, eksplorowaniu czeluści spotify i sprzątaniu kuchni po mniej lub bardziej udanych próbach zaspokojenia swoich kulinarnych zachcianek.

Dominika Matusiak

Zastępca Szefa Działu Promocji

Niezrównoważona matematyczka z dużym dystansem, zwłaszcza do siebie. Wbrew pozorom, ma życie i uczy się brać z niego pełnymi garściami. Urodziła się z metronomem w głowie, co sprawia, że na rytm jest bardzo wyczulona, a za deptanie po palcach podczas tańca jest w stanie zabić. Lubi śpiewać, uwielbia rock`n`rolla i kocha kawę. Uważa, że normalność zabija kreatywność, dlatego normalną tylko udaje.

Anna Miłkoś

Realizator

Zmienna jak każda kobieta, lecz czasem chłopczyca. Nerd i zapalona saksofonistka. Uwielbia zamieszanie i brak czasu, czuje wtedy, że żyje. Studenta informatyki na AGH i przyszła pani dyrygent. Orkiestra to drugie jej życie.

Agata Wacław

Prezenter

Pisanie o sobie w trzeciej osobie uważa za niezwykle trudne i krępujące zadanie. Powoli kończy Inżynierię Środowiska na AGH. Pracuje, śpi, je i pije. Entuzjasta złej muzyki, złego filmu, złej kuchni. Fanka życia.

Katarzyna Widuch

Realistka chcąca osiągnąć niekwestionowaną doskonałość, lubi zapinać wszystko na ostatni guzik. Nie ma swojego miejsca na świecie, ponieważ planuje go zwiedzać przez całe życie. Jeśli już zasypia, to śni o social media. Wstaje przed budzikiem. Uzależniona od soku z czarnej porzeczki, żółtego sera i brokułów. Nie potrafi gotować, ale kiedy jej lodówka świeci pustkami, zrobi coś z niczego, bynajmniej do zjedzenia. Nieco wrażliwa, płacze na każdej bajce Disneya. Nazwała swój aparat Rosie, bo wolny czas przeznacza na pielęgnację kwiatów w jej ogrodzie. Uwielbia góry, wino i męskie perfumy.