Tomasz Zawiślak

Dziennikarz

Przemysław Babiarz RADIO17, który od najmłodszych lat kocha wszystko co związane ze sportem. Student elektroniki i telekomunikacji z marzeniem o tytule inżyniera. Wolne chwile spędzający w radio na przekazywaniu  wiadomości głównie ze świata sportu, ale żaden temat nie jest mu straszny. Uważa, że jak się chce to można wszystko, nie zna granic. Uparcie dąży do celu, lubi poznawać świat i przygody. W dodatku twierdzi, że robi świetną pizzę. Mimo wieku, jego głos może zmylić- niski, poważny, ponoć idealny do radia, ale sami musicie ocenić.

Marcin Chycki

Dziennikarz

Prawdziwy rockandrollowiec, entuzjasta życia, człowiek renesansu, w głębi duszy humanista, z wykształcenia inżynier. Profesjonalista niczym Mr Wolf z Pulp Fiction. Delektuje się brytyjskimi brzmieniami, ale dobrym rapem też nie pogardzi. Od dziecka baczny obserwator piłkarskiego świata, głównie tego na wyspach i polskich boiskach. Uwielbia również wieczory przy porządnej lekturze w domowym zaciszu, trzymając jednocześnie w ręce szklaneczkę wykwintnego szkockiego delikatesu.

Dawid Furch

Prezenter, Dziennikarz

Od pewnego czasu znany jako człowiek z największym cholesterolem w Polsce. Jego zamówienie w McDonald`s “Przez te frytki chrupiące” obejrzało w serwisie YouTube już przeszło kilka milionów osób. DaFu możecie usłyszeć w jego singlu pt. “Bądźmy Sobą” (oczywiście w rytmach Disco Polo). W mediach od lat, w RADIO17 od kilku lat, gdzie prowadzi (pełne śmiesznych historii i anegdot) pasmo na antenie.

Mateusz Kidawa

Morska Bałtycka Bryza wywiała go z północy Polski - miasta Neptuna, a wcześniej pięknych Żuław i Wysoczyzny Elbląskiej - do miasta Smo(k/g)a. Nie podąża za serwisami informacyjnymi, więc żeby wiedzieć co się dzieje na świecie i ponieważ to głównie ludzie go napędzają wybrał redakcję informacyjną - zdradził kamerę i schował się za mikrofonem - by móc być bliżej nich. Fan życia.

Marta Kojtych

Dziennikarz

Humanistka z trzeźwym spojrzeniem na życie. Wzrost krasnala nie przeszkadza jej w posiadaniu wielkiego serca i jeszcze większych planów i marzeń. Uwielbia taniec, jazdę rowerem, dekorowanie wnętrz, psychologię, książki, modę, wino, włoską kuchnię, wszystko co związane ze sztuką i wiele innych rzeczy, ale jej największą miłością są teatr i dziennikarstwo. Od dziecka chciała zostać aktorką teatralną bądź dziennikarką radiową i konsekwentnie do tego dąży.

Klaudyna Kosiek

Dziennikarz

Uzależniona od słodyczy studentka Zarządzania i Inżynierii Produkcji. Niepoprawna optymistka. Gdy zobaczycie ją na miasteczku z mikrofonem, nie uciekajcie. Chętnie z Wami porozmawia, bo kontakt z drugą osobą lubi najbardziej. Gdyby mogła posiadać jakąś supermoc wybrałaby teleportację. Przynajmniej przestałaby się spóźniać , co denerwuje jej znajomych.

Katarzyna Łukasik

Dziennikarz

Jej ostatnim posiłkiem będzie marchewka. Lubi, gdy nic jej nie boli. Jeździ na rowerze. Uwielbia jeść. Czasem wygląda jak fleja. Gubi rzeczy. Wszystko jej wypada, spada, upada, ciągnie się po ziemi, wlecze po chodniku. W wolnych chwilach trwoni czas. Gdyby mogła zostać zwierzątkiem, byłaby wyderką.

Patryk Pałka

Dziennikarz

Pragmatyk aż do bólu. Od dziecka bardzo poukładany. Rodzice nie musieli go wychowywać bo wychowałby się sam. Prawdziwy człowiek czynu. Jego motto brzmi „po co zabierać się za coś jutro, skoro można dzisiaj”. Dogada się z każdym. A gdy będzie taka potrzeba ujarzmi każdy temperament. W Radio17 uwielbia współtworzyć serwisy informacyjne. W tym aspekcie najważniejsze dla niego są pluralizm i profesjonalizm.  Nie mniej ekscytują go wywiady. Interesuje go publicystyka. Chciałby w przyszłości prowadzić programy publicystyczne na całą Polskę. Niektórzy twierdzą, że zmierza w dobrym kierunku.

Rafał Patyk

Prezenter, Dziennikarz

Niepoprawny optymista. Marzyciel otwarty na zmiany i nowe doświadczenia, które są w stanie natchnąć jego nieco artystyczną duszę. Fan muzyki lat 80', alternatywy, i wszystkiego, do czego się dobrze tańczy. Perfekcjonista i bałaganiarz jednocześnie. Lubi mówić o ludziach i z ludźmi. Cierpi na niedoczas, ale nie narzeka - w wolnych chwilach gotuje, ogląda seriale i spotyka się ze znajomymi.

Marisa Szymańska

Dziennikarz

Twierdzi, że życie jest jak morze albo umiesz surfować albo toniesz. Urodzona i wychowana w kulturze greckiej. Nikogo zatem nie dziwą jej wieczne spóźnienia i chodzenie po balkonie udając, że jest już w drodze. Ceni sobie szczerość i kocha uśmiechy. Jak się zdenerwuje, jest jak tykająca bomba. W życiu liczą się dla niej dobrzy ludzie, dobra muzyka, dobre żarty, dobre tatuaże, dobre buty. Kocha Fride. Motto życiowe? Jeśli nie musisz czegoś zrobić dzisiaj, to zrób to jutro. Znaki rozpoznawcze? Podczas poirytowania mówi do siebie, ma Fride na prawej ręce i ma brelok typu yoyo na szelce od spodni z kartą do radia, jak widać na załączonym obrazku.