Barbara Skrodzka

Szef Redakcji Muzycznej

To poszukiwacz. A czego szuka? Ciekawych zespołów, których da się słuchać. Na  jej szczęście, albo nieszczęście, wszystko co wpadnie jej w ucho, okazuje się pochodzenia Brytyjskiego. Kocha alternatywę, rock'n'roll oraz to, co jeszcze nieodkryte. No i oczywiście UK! Uwielbia Depeche Mode, Arctic Monkeys i Muse, zaś w wolnych chwilach poświęca się swoim pasjom, których jest zbyt dużo, żeby je tu wymieniać.

Maciej Górczak

Zastępca Szefa Redakcji Muzycznej

Ekstrawertyk kochający ciężkie brzmienia, poszukiwacz przygód i nieprzetartych dotąd ścieżek. Krytyczny obserwator rzeczywistości, który dzień w dzień wstaje prawą nogą. Aktywny student AGH - najpewniej przyszły wiertnik naftowy. Zarówno smakosz jak i kucharz w amatorskim wydaniu. Uważa, że najciekawsze koncerty grają te zespoły, których jeszcze nie słyszał.

Maurycy Chronowski

Prezenter

Nieznośny, uparty i marudny, ale prywatnie całkiem sympatyczny, jeśli akurat nie wydziera się na cały lokal. Stoner bez brody, miłośnik punk rocka i black metalu, choć chętnie słucha też zupełnie innych brzmień, w tym elektronicznych. Od przeludnionych festiwali woli ciasne kluby i podziemne nory, a w wolnym czasie gra na gitarze i w gry. Wiecznie głodny i wiecznie ze słuchawkami na uszach.

Sandra Cieniawska

Prezenter

Zawsze uśmiechnięta, często zabiegana, czasem spóźniona. W życiu wyznaje zasadę, że tylko geniusz potrafi zapanować nad chaosem, co widać na co dzień w jej pokoju. Straszna gaduła, mówi do ludzi, do siebie i do mikrofonu na antenie. Koncerty, festiwale i premiery płytowe są jej całym światem. Prowadzi muzycznego bloga Głowa Pełna Dźwięków. Jej znaki charakterystyczne to bujna fryzura, słuchawki na uszach i koszulka z napisem “cześć, porozmawiajmy o muzyce”

Piotr Kacperczyk

Festiwalowy włóczykij, pasjonat ciężkich brzmień. Poszukiwacz bodźców do dalszego rozwijania się oraz spontanicznych przygód. Wiecznie niepoprawny i nieogarnięty. Artystyczna dusza, bo też i artysta. Prawdopodobnie przyszły lekarz maszyn, zważywszy na to, że studiuje Mechanikę i Budowę Maszyn... Prawdopodobnie, bo co rano budzi się z nowym pomysłem na swoje życie. Stąd też znalazł się w radiu.

Hubert Malinowski

Słynny „Janosik” na elektryku to dla niego codzienność. Z zamiłowania, amatorsko gra na gitarze, klawiszach i śpiewa. Częste wizyty na karaoke są wpisane w jego plany na każdy miesiąc. Student Automatyki i Robotyki na Akademii Górniczo-Hutniczej. Zawsze uprzejmy, nie stroni od towarzystwa i wiecznie uśmiechnięty .