Maciej Górczak

Szef Redakcji Muzycznej

Ekstrawertyk kochający ciężkie brzmienia, poszukiwacz przygód i nieprzetartych dotąd ścieżek. Krytyczny obserwator rzeczywistości, który dzień w dzień wstaje prawą nogą. Aktywny student AGH - najpewniej przyszły wiertnik naftowy. Zarówno smakosz jak i kucharz w amatorskim wydaniu. Uważa, że najciekawsze koncerty grają te zespoły, których jeszcze nie słyszał.

Sandra Cieniawska

Prezenter

Zawsze uśmiechnięta, często zabiegana, czasem spóźniona. W życiu wyznaje zasadę, że tylko geniusz potrafi zapanować nad chaosem, co widać na co dzień w jej pokoju. Straszna gaduła, mówi do ludzi, do siebie i do mikrofonu na antenie. Koncerty, festiwale i premiery płytowe są jej całym światem. Prowadzi muzycznego bloga Głowa Pełna Dźwięków. Jej znaki charakterystyczne to bujna fryzura, słuchawki na uszach i koszulka z napisem “cześć, porozmawiajmy o muzyce”

Piotr Kacperczyk

Festiwalowy włóczykij, pasjonat ciężkich brzmień. Poszukiwacz bodźców do dalszego rozwijania się oraz spontanicznych przygód. Wiecznie niepoprawny i nieogarnięty. Artystyczna dusza, bo też i artysta. Prawdopodobnie przyszły lekarz maszyn, zważywszy na to, że studiuje Mechanikę i Budowę Maszyn... Prawdopodobnie, bo co rano budzi się z nowym pomysłem na swoje życie. Stąd też znalazł się w radiu.

Hubert Malinowski

Słynny „Janosik” na elektryku to dla niego codzienność. Z zamiłowania, amatorsko gra na gitarze, klawiszach i śpiewa. Częste wizyty na karaoke są wpisane w jego plany na każdy miesiąc. Student Automatyki i Robotyki na Akademii Górniczo-Hutniczej. Zawsze uprzejmy, nie stroni od towarzystwa i wiecznie uśmiechnięty .