Konrad Tolak

Szef Działu Technicznego

Zainteresowany nowymi technologiami i ich wpływem na codzienne życie. Uzależniony od nowinek technicznych i gadżetów. Odpowiada za funkcjonowanie radia w sferze technicznej, jeśli coś nie działa, to na pewno jego wina!

Bartosz Balcer

Zastępca Szefa Działu Technicznego

W radio kojarzony z polskim biegunem zimna. Realizator, akustyk i barman. Wielbiciel muzyki wszelakiej, ciągle poszukuje nowych brzmień, a także uwielbia spędzanie czasu w studio. Student Mechaniki i Budowy Maszyn, wieczorami zajęty produkcją wszelakich dźwięków. Nie boi się nowych wyzwań, podejmuje zdecydowaną większość, a często narzuca sobie własne. Fan sprzętu audio, najchętniej wykupiłby cały sklep muzyczny.

Maria Helak

Realizator

Ciągle szukająca swojego miejsca w świecie, wiecznie zakręcona i spóźniona. Aktualnie oprócz zagłębiania się w akustyczny świat nagrań i mikserów, czy to w radiu czy na studiach, jest dodatkowo kapitanem drużyny mugolskiego qudditcha (sic!), improwizatorem scenicznym i muzycznym - od dziecka scena i klawisze nie były jej obce - oraz fanką tenisa. Jeździ konno, na nartach, kocha podróże, jeździć stopem i poznawać ludzi. Aktualne marzenie - podróż dookoła świata z keyboardem Rysiem pod pachą.

Emil Klonowski

Realizator

Przyjechał studiować na AGH z odległej Zielonej Góry, dlatego szary smog w jego świeżych płucach i ogrom wielkiego miasta wywarły na nim wielkie wrażenie. W wolnym czasie lubi grać na wiecznie niesłyszalnym, cztero (a nawet pięcio) strunowym instrumencie, czasami zdarzy się, że przed jakąś nieszczęsną publicznością. A że chciał kiedyś coś nagrać, to zakupił sprzęt i parę kabli, i nawet mu się to spodobało, więc w końcu trafił do radia. Uwielbia bawić się dźwiękiem, zniekształcać fale i generować pogłos w każdej postaci. A kiedy przypadkiem uda mu się stworzyć coś, co nie rozrywa bębenków usznych, wtedy można to usłyszeć na antenie.

Kamil Kubas

Prezenter, Realizator

Inżynier elektrotechniki, który minął się z powołaniem. Z zamiłowania muzyk, wokalista. Realizuje się w wielu muzycznych projektach, stoi zawsze w pierwszym szeregu, perfekcjonista, ale nie w sprawach związanych z porządkiem, nie żyje w zgodzie z zegarkiem, trzyma wszystkie sroki za ogon i ciężko mu z czegoś zrezygnować, popołudniowa drzemka to stały element jego dnia. Zwiedził już chyba każdy muzyczny program telewizyjny. Tym razem przyszedł czas na Radio17. Na co dzień żyje muzyką, a w przyszłości chciałby z muzyki żyć.

Anna Miłkoś

Realizator

Zmienna jak każda kobieta, lecz czasem chłopczyca. Nerd i zapalona saksofonistka. Uwielbia zamieszanie i brak czasu, czuje wtedy, że żyje. Studenta informatyki na AGH i przyszła pani dyrygent. Orkiestra to drugie jej życie.

Piotr Morek

Realizator

Węgiel ma we krwi, a już w przedszkolu paradował w górniczej czapce. Nic dziwnego, że ten młody student z Górnego Śląska przywędrował na AGH. Odznacza się silną pasją do muzyki, a w chwilach twórczego uniesienia łapie do ręki gitarę. Często ma do czynienia z mikserem, lecz nie tylko w czasie gotowania. Fan dobrych książek i mocnych brzmień.

Filip Świątek

Student Elektroniki i Telekomunikacji, który wiecznie nie ma czasu, bo lubi go marnować. Bezpośredni do bólu. Czasem trolluje i bawi czarnym humorem. Uwielbia robić coś, czego nikt inny się nie podejmie - w radiu jest to głównie serwis sprzętu audio albo bieganie w klapkach po Centrum Mediów. Uwielbia portale społecznościowe, więc można go często znaleźć na różnych forach dyskusyjnych. Poza tym jest administratorem radiowego soundclouda.