Zależy Ci na zdobyciu doświadczenia i rozwoju osobistym? Jesteś osobą optymistyczną, która lubi aktywne życie?
Chcesz poznać ludzi z pasją, którzy z pełnym zaangażowaniem tworzą profesjonalną internetową rozgłośnię?
Zapraszamy Cię do tworzenia najlepszego, internetowego radia w Krakowie! Wybierz jedną z naszych redakcji i już dziś dołącz do zespołu Radia17.
Redakcja programowa to miejsce dla ludzi kreatywnych, pasjonujących się nie tylko muzyką, ale także kulturą, najnowszymi informacjami z Polski i świata czy lifestylem. Jesteś blogerem, masz wyjątkowe poczucie humoru albo sceniczną osobowość? Potrafisz czarować głosem i obrazowo zaprezentować każdy temat? Szukamy właśnie Ciebie!
Redakcja informacyjna szuka osób z zacięciem dziennikarskim, które nie boją się zadawać trudnych pytań, a z mikrofonem w ręku są w stanie zdobyć każdą informację. Jeśli marzysz o roli prezentera wiadomości, to na pewno znajdzie sie dla Ciebie miejsce w naszej ekipie!
Redakcja muzyczna potrzebuje wsparcia ludzi, którzy wszędzie słyszą muzykę i nie boją się nią dzielić. Chcesz spotkać się ze swoimi idolami i zadać im dawno planowane pytania?
Dział promocji liczy na ludzi, którzy nie boją się telefonów, maili i spotkań. Chcesz zajmować się promocją i zdobywać cenne kontakty? Dział promocji może wypromować także Ciebie.

Wystarczy tylko, że wyślesz nam swoje CV na adres rekrutacja@radio17.pl . Studenckie Radio17 czeka właśnie na Ciebie!
Praca w Studenckim Radiu17 oparta jest na zasadzie wolontariatu.