Radio17 cieszy się rosnącą popularnością wśród internautów. Nasz fanpage polubiło już ok. 4 tysięcy użytkowników Facebooka. Nasza medialna obecność nie ogranicza się jednak do przestrzeni Internetu. Jesteśmy współorganizatorami najważniejszych studenckich wydarzeń rozrywkowych i kulturalnych w Krakowie. Juwenalia Krakowskie i DachOOFka Festival to kultowe imprezy, nad których jakością Radio17 pracuje od początku swojej działalności. Nasz patronat wspomógł również promocję wielu wydarzeń. Współpracujemy także z takimi instytucjami jak Fundacja Studentów i Absolwentów AGH „Academica”, Uczelniana Rada Samorządu Studentów AGH, Dział Promocji AGH, Wisła Kraków, KSAF AGH, Mine TV, BIS AGH, Klub Studio, Klub Rotunda, Klub Fabryka, Portal Wydarzy się w.pl oraz wieloma innymi partnerami na terenie całego Krakowa.

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • jesteśmy jedną z najdłużej istniejących i najbardziej doświadczonych rozgłośni studenckich w Krakowie
  • oddajemy się z pasją i zaangażowaniem naszej pracy mimo, że działamy na zasadach non-profit
  • przez lata udało nam się przeprowadzić szereg udanych kampanii reklamowych
  • jesteśmy aktywni na kanałach społecznościowych, prowadzimy konto na Facebooku (prawie 4 tys. fanów), Twitterze czy Instagramie.

Kim są nasi słuchacze?

  • nasi odbiorcy to kobiety i mężczyźni w wieku 19-27 lat
  • najczęściej są to studenci oraz młodzi pracujący

Z kim współpracowaliśmy?

Przez ostatnie kilka lat udało nam się przeprowadzić wiele udanych kampanii ogólnopolskich marek, na co dzień współpracujemy z krakowskimi miejscami kultury (kinami, teatrami, klubami).

Jakie są nasze ceny?

Bardzo ochoczo wspieramy zarówno akcje charytatywne, jak i inne organizacje działające na zasadzie wolontariatu. Chętnie godzimy się również na transakcje barterowe. Jeśli jednak są Państwo zainteresowani bezpośrednio naszą ofertą reklamową – zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług, dostępnym do pobrania poniżej.

BANK GŁOSÓW

CENNIK PRODUKCJI

CENNIK USŁUG RADIOWYCH

Nasi partnerzy:

Współpracujemy:

Patronaty medialne: